Przejdź do treści

Kto to robi

Firmę tworzą ludzie, Granitową Galerię tworzą ci niezwykli.

Ogrom pomysłów każdego dnia wychodzi od Aleksandry Skolak, to przez nią, a może raczej dzięki niej powstała Granitowa Galeria. To spod jej palców wychodzą coraz to nowe wzory biżuterii i to dzięki jej kreatywności powstają wciąż nowe kolekcje. Jest studnią pomysłów, osobą ogarniającą wszystkie projekty.

Większość naszych produktów powstaje w firmie GRANEX. Tu spotyka się tradycja i nowoczesność. Doświadczeni kamieniarze i nowoczesny park maszynowy – dwa najważniejsze czynniki i z kamienia powstają cuda. Bogusław Skolak  jest naszą skarbnicą wiedzy o kamieniarskim rzemiośle i kamień nie ma przed nim tajemnic. To dzięki jego wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć tak wiele. Większość kamiennych elementów do biżuterii wychodzi spod jego palców. Coraz częściej pomaga mu Michał Skolak, który szybko się uczy i coraz chętniej angażuje się w proces tworzenia granitowych detali.  Paweł Chowaniec – wiedza na temat najnowszych technologii, doświadczenie i pasja sprawiają, że nasze maszyny jest wstanie zaprogramować  tak, że przekraczają kolejne granice tworząc niemożliwe. Dzięki temu powstają niezwykłe meble i niecodzienna galanteria.

Zanim powstanie produkt końcowy, potrzebne są niekiedy godziny spędzone przy przy opracowaniu koncepcji. Katarzyna Zych – Głuszyńska – to spod jej ręki wychodzi większość projektów mebli czy galanterii. To ona w nowatorski sposób stara się wprowadzić kamień do codziennego użytku naszych klientów.

W naszym zespole istotną rolę odgrywają fotografowie –Małgorzata Fober, Emilia Laske, Jagoda Nowacka -Wołczek, Dorota Zachariasz, Małgorzata Kędzierska i Sławomir Dzieniszewski. To w dużej mierze dzięki ich twórczości możecie Państwo poznać nasze produkty….

I wreszcie – Ania Skolak i Ola Konarska, które z sercem i zaangażowaniem prowadzą social media, starając się aby nasze produkty zaistniały w trudnym do ogarnięcia internetowym świecie.